Poděkování hejtmana

Poděkování hejtmana 2018Poděkování hejtmana 2017Poděkování hejtmana 2016

úterý, říjen 22, 2019

Vyhledávání

Jediná škola

Jsme jediná škola v Kraji Vysočina, která nabízí od roku 1996 vyšší odborné vzdělání v sociální oblasti a od roku 2014 také v pedagogické oblasti. Škola je velmi dobrou a praktickou průpravou nejen pro sociální a pedagogickou práci a další studium, ale i pro manažerskou činnost všech oblastí práce s lidmi, nejen v pomáhajících profesích.
Podpora odborných profesních kompetencí našich studentů probíhá v úzké spolupráci s předními odborníky z praxe (sociální i pedagogické práce) a odráží se ve vysoké zaměstnatelnosti našich absolventů i při jejich dalším úspěšném studiu na vysokých školách.

Studium pro školní rok 2019/2020

Tříleté denní a kombinované studium oboru
Sociální práce a sociální pedagogika,
zakončené absolutoriem a titulem DiS.
Diplomovaný specialista v sociální práci.

Tříleté denní a dálkové studium oboru
Předškolní a mimoškolní pedagogika,
zakončené absolutoriem a titulem DiS.
Diplomovaný specialista v pedagogice.

Slider

3 2 4 1 5 6 7

Vítejte!

Informace pro školní rok 2019/2020:

Přihlášky pro II. kolo přijímacího řízení (probíhá bez přijímacích zkoušek) přijímáme již pouze pro oba obory v denní formě vzdělávání a v kombinované formě pro obor Sociální práce.  Předškolní a mimoškolní pedagogika v dálkové formě je již naplněna.  Termíny přijímacího řízení budou uchazečům sdělovány průběžně. Přihláška ke stažení

 

Představujeme Vám nabídku studia na Soukromé vyšší odborné škole sociální, o.p.s. v Jihlavě.

Jsme jediná vyšší odborná škola v Kraji Vysočina, která vzdělává kvalifikované sociální pracovníky a předškolní a mimoškolní pedagogy. Oba akreditované vzdělávací programy na základě svých učebních plánů garantují vysoké sepětí s praxí (více než 30% celkové výuky).

 

Jaký nadstandard proti státním VOŠ a VŠ poskytujeme za školné 13.500 Kč ročně?

  • vysoce kvalitní výuku cizího jazyka, která v součtu nahradí pomaturitní jazykový kurz
  • výuku ICT, která zaručí znalosti na úrovni ECDL komplet (resp. start)
  • výcvik v konstrukci a realizaci sociálních a pedagogických projektů
  • výuku praxe, která je realizována přímou účastí v organizacích sociální a pedagogické sféry
  • absolvent školy je připraven pro práci v obou oborech bez zaškolení

 

Prostupnost na VŠ a zkrácená cesta k bakalářskému titulu:

Absolventi Soukromé VOŠ sociální Jihlava mohou pokračovat v bakalářském studiu na základě smlouvy s TF Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích v oboru Sociální a charitativní práce. Velká část zkoušek jim bude uznána, čímž se jim studium zkrátí na 3, nebo nejvýše 4 semestry (bezplatné studium). Platí pro absolventy SVOŠS do 2 let od vykonání absolutoria.
Informace o tomto studiu žádejte výhradně na naší adrese – SVOŠS (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), nikoli na TF JČU.

Některé VŠ (obory sociální práce, veřejná správa apod.) uznávají také část zkoušek z VOŠ, čímž se jim další studium rovněž zkrátí. Na soukromé UJAK Praha mohou absolventi VOŠ získat bakalářský titul v oboru Vzdělávání dospělých a Speciální pedagogika za 2 semestry.

SVOŠS je nezisková organizace - o.p.s., která dává veškerý zisk do vzdělávání.