Poděkování hejtmana

Poděkování hejtmana 2018Poděkování hejtmana 2017Poděkování hejtmana 2016

úterý, říjen 22, 2019

Vyhledávání

Jitka NOSKOVÁ – absolventka 2005

Po ukončení studia pracovala jako studijní referentka na Soukromé vyšší odborné škole sociální, o. p. s. Jihlava, poté v SOS dětských vesničkách (4roky), pak si založila vlastní organizaci Janus, z. s. (7let), kde pracuji i nyní a dále pracuji pro Úřad vlády – odbor (agenturu) pro sociální začleňování, jako odborník na zaměstnanost.

1. Zamyslete se, prosím, nad tím, čím bylo pro Vás studium na SVOŠS "jiné"?

Studium na SVOŠS pro mě bylo hlavně jiné v přístupu ke studentům. Škola na mě vždy působila „rodinně“. Problémy a záležitosti studentů se opravdu řešily individuálně.

2. V čem zpětně vidíte největší přínos studia na SVOŠS Jihlava?

Díky studiu na SVOŠS jsem objevila smysluplnost sociální práce a pomoci druhým. Díky škole jsem zjistila, že mohu dělat práci, která mě zároveň baví, živí, ale také je smysluplná a prospěšná druhým. Velkým přínosem pro mě byly praxe, ze kterých čerpám do dneška. Dávají studiu na VOŠ praktický rozměr, který je tolik potřebný pro další vlastní pracovní praxi.

3. Uveďte, prosím, co pro Vás bylo v rámci studia nejnáročnější?

Velmi náročné bylo první zkouškové období. Ale jinak si, popravdě, na nic nejnáročnějšího nevzpomínám. Nikdy to nebylo nic, co by se nedalo zvládnout s pomocí spolužáků, nebo vyučujících. Mám na školu samé pěkné vzpomínky.