Poděkování hejtmana

Poděkování hejtmana 2018Poděkování hejtmana 2017Poděkování hejtmana 2016

úterý, říjen 22, 2019

Vyhledávání

Petra VENCOVÁ – absolventka 2002

Po ukončení studia studovala VŠ, po ní pracovala jako sociální pracovnice a personální pracovník v Nemocnici Havlíčkův Brod, pak přišla pracovní příležitost ve zcela jiném oboru (než v sociálním) - provozní manažer hotelu. Velmi ráda se vrátila do sociální oblasti a nyní je sociální pracovnicí v Domově pro seniory Reynkova Havlíčkův Brod.

1. Zamyslete se, prosím, nad tím, čím bylo pro Vás studium na SVOŠS "jiné"?

Výborná byla praxe, zapojení studentů do různých projektů a u většiny vyučujících osobní přístup ke studentovi (vyučující si nás pamatovali jménem, uměli poradit a pomoci s ohledem na individuální studentovy možnosti), snaha školy ukázat studentům toho co nejvíce, bylo cítit nadšení většiny vyučujících. Oceňuji dobrého „ducha“ školy. Doteď jsem hrdá na to, že jsem SVOŠS měla možnost vystudovat.


2. V čem zpětně vidíte největší přínos studia na SVOŠS Jihlava?

Studium nebylo zaměřené pouze na oblast sociálně-právní, ale hodně jsem se toho také naučila v rámci výpočetní techniky (MS Word, Excel, tvorba webových stránek…) a co také oceňuji důraz na jazyky. A budu se opakovat velký přínos - praxe a projekty. Dále oceňuji i výuku od vyučujících z praxe (externí vyučující), ti nám teorii předali dobrými praktickými příklady.

3. Uveďte, prosím, co pro Vás bylo v rámci studia nejnáročnější?

Pro mě bylo někdy těžké skloubit dojíždění do školy (časová náročnost), nemohla jsem se zapojit do některých aktivit školy. Náročná byla také práce na absolventské práci, ale díky za tvrdý přístup mého vedoucího absolventské práce, neboť se mi tyto zkušenosti poté hodily v dalším studiu.