Poděkování hejtmana

Poděkování hejtmana 2017  Poděkování hejtmana 2016

čtvrtek, září 20, 2018

Vyhledávání

Jak nás vidí absolventi

Vždy za tři roky se dotazujeme absolventů, jak se zpětně dívají na své studium, jak hodnotí svoji přípravu na povolání a jak se uplatnili na trhu práce. Tyto údaje zjišťujeme formou zadaného tématu absolventských prací, které si mohou studenti vybrat.

 

V roce 2014 si vybraly téma absolventské práce Hodnocení SVOŠS Jihlava absolventskými ročníky 2010, 2011, 2012 studentky (dnes již diplomované specialistky)
Tereza Coufalová, DiS.: Hodnocení absolventů denního studia
Tereza Žatečková, DiS.: Hodnocení absolventů dálkového studia
(Obě práce byly úspěšně obhájeny při Absolutoriu v červnu 2014)

 

Výběr textů, tabulek, grafů a také vzkazů absolventů z empirických částí z obou těchto absolventských prací ke stažení:

Hodnocení absolventů denního studia | Hodnocení dálkové formy studia

 

Ze vzkazů absolventů denního studia:

"Děkuji za vše, co jste mě naučili. Povídala jsem si s mými vrstevníky, co studovali jinde a oproti nim byla naše škola docela makačka a je vidět, že ještě stále některým záleží na tom, abychom byli vzdělaní…“ (absolventka DiS. 2011)


Ze vzkazů absolventů dálkového studia:
"Pedagogickou fakultu jsem vystudoval před vyšší odbornou školou, obory jsou neporovnatelné, obecně lze sdělit k dotazníku důležitou věc, studium na vyšší odborné škole v Jihlavě je v obecné rovině mezi lidmi velmi ceněno, do své práce klidně uveďte, že DiS. z Jihlavy má v neoficiální rovině větší váhu, než Bc. z kteréhokoliv jiného institutu (a toto platí i v některých případech i pro získaný titul Mgr.)“ (absolvent, Mgr. DiS. 2010)