Poděkování hejtmana

Držitel ceny hejtmana 2020–21 Držitel ceny hejtmana 2019 Poděkování hejtmana 2018 Poděkování hejtmana 2017
úterý, září 27, 2022

Vyhledávání

Jitka NOSKOVÁ – absolventka 2005

Po ukončení studia pracovala jako studijní referentka na Soukromé vyšší odborné škole sociální, o. p. s. Jihlava, poté v SOS dětských vesničkách (4roky), pak si založila vlastní organizaci Janus, z. s. (7let), kde pracuji i nyní a dále pracuji pro Úřad vlády – odbor (agenturu) pro sociální začleňování, jako odborník na zaměstnanost.

1. Zamyslete se, prosím, nad tím, čím bylo pro Vás studium na SVOŠS "jiné"?

Studium na SVOŠS pro mě bylo hlavně jiné v přístupu ke studentům. Škola na mě vždy působila „rodinně“. Problémy a záležitosti studentů se opravdu řešily individuálně.

2. V čem zpětně vidíte největší přínos studia na SVOŠS Jihlava?

Díky studiu na SVOŠS jsem objevila smysluplnost sociální práce a pomoci druhým. Díky škole jsem zjistila, že mohu dělat práci, která mě zároveň baví, živí, ale také je smysluplná a prospěšná druhým. Velkým přínosem pro mě byly praxe, ze kterých čerpám do dneška. Dávají studiu na VOŠ praktický rozměr, který je tolik potřebný pro další vlastní pracovní praxi.

3. Uveďte, prosím, co pro Vás bylo v rámci studia nejnáročnější?

Velmi náročné bylo první zkouškové období. Ale jinak si, popravdě, na nic nejnáročnějšího nevzpomínám. Nikdy to nebylo nic, co by se nedalo zvládnout s pomocí spolužáků, nebo vyučujících. Mám na školu samé pěkné vzpomínky.

Uložit
Uživatelské nastavení cookies
Na naší stránce používáme cookies, abychom zajistili nejlepší uživatelský komfort. Pokud je zakážete, některé části webu nemusí fungovat správně.
Povolit vše
Zakázat vše
Přečíst si víc
Marketingové
youtube.com
Souhlasím
Zakázat