Poděkování hejtmana

Držitel ceny hejtmana 2020–21 Držitel ceny hejtmana 2019 Poděkování hejtmana 2018 Poděkování hejtmana 2017
úterý, září 27, 2022

Vyhledávání

Pavla HRADÍLKOVÁ – absolventka 2010

Po ukončení studia začala podnikat ve finanční sféře.

1. Zamyslete se, prosím, nad tím, čím bylo pro Vás studium na SVOŠS "jiné"?
Rozhodně to byl rodinný přístup. Když budu absolutně upřímná, několik vyučujících se stalo mými přáteli i v osobním životě a toto přátelství trvá nadále, i když jsem nyní šest let po ukončení školy. Při studiu jsem se cítila „v bezpečí“. Od vyučujících jsem cítila podporu, smysl pro humor, snahu opravdu nás něco naučit. Velmi kladně vnímám individuální přístup ke každému z nás. Nikdy jsem neměla problém s tak zvaným zasedáním si, nebo nedej bože nějakou formou šikany. Na školní léta ráda vzpomínám.

2. V čem zpětně vidíte největší přínos studia na SVOŠS Jihlava?
Rozhodně komunikace. S tím souvisí vyučované předměty jako metody sociální práce, psychologie, sociologie, právo, personalistika atd. Týmovou práci jsem zase rozvíjela v projektování. Velmi často využívám znalosti a dovednosti při své práci.

3. Uveďte, prosím, co pro Vás bylo v rámci studia nejnáročnější?
To se týče časové náročnosti, byla to absolventská práce. Psala jsem jí několik měsíců. Co se týče učiva, tak vše, kde se počítá. Jako důchody, sociální dávky atd.

 

Uložit
Uživatelské nastavení cookies
Na naší stránce používáme cookies, abychom zajistili nejlepší uživatelský komfort. Pokud je zakážete, některé části webu nemusí fungovat správně.
Povolit vše
Zakázat vše
Přečíst si víc
Marketingové
youtube.com
Souhlasím
Zakázat