Poděkování hejtmana

Držitel ceny hejtmana 2020–21 Držitel ceny hejtmana 2019 Poděkování hejtmana 2018 Poděkování hejtmana 2017
úterý, září 27, 2022

Vyhledávání

Jolana VORLOVÁ – absolventka 2013

V průběhu studia začala pracovat ve Věznici Světlá nad Sázavou, kde pracuje dosud, a sice na pracovní pozici vychovatel a koordinátor výstupního oddělení věznice.

1. Zamyslete se, prosím, nad tím, čím bylo pro Vás studium na SVOŠS "jiné"?

SVOŠS Jihlava je výjimečná a specifická především tím, že přednášející znají jména svých studentů. Tento fakt se podepisuje na samotné výuce, na přístupu kantorů, na vztahovosti mezi studentem a vyučujícím, mezi studenty samotnými. Je to škola zážitková, založená na vlastní zkušenosti. Vnímám ji také jako vzdělávací zařízení na velmi vysoké úrovni.


2. V čem zpětně vidíte největší přínos studia na SVOŠS Jihlava?

Já osobně v získaných vědomostech, které uplatňuji ve svém zaměstnání. Poznala jsem rovněž zajímavé osobnosti a to jak z řad studentů, tak mezi samotnými přednášejícími.


3. Uveďte, prosím, co pro Vás bylo v rámci studia nejnáročnější?

Jako nejnáročnější jsem vnímala studium anglického jazyka a výpočetní techniky. Tyto, stejně jako ostatní předměty byly vždy velmi dobře vedené, proto byly, i přes velkou náročnost, zvládnutelné. Jmenované předměty mě však nutily k větší přípravě, k většímu samostudiu.

S pozdravem a přáním mnoha úspěchů ve Vašem působení. Jolana Vorlová

Uložit
Uživatelské nastavení cookies
Na naší stránce používáme cookies, abychom zajistili nejlepší uživatelský komfort. Pokud je zakážete, některé části webu nemusí fungovat správně.
Povolit vše
Zakázat vše
Přečíst si víc
Marketingové
youtube.com
Souhlasím
Zakázat