Poděkování hejtmana

Držitel ceny hejtmana 2020–21 Držitel ceny hejtmana 2019 Poděkování hejtmana 2018 Poděkování hejtmana 2017
úterý, září 27, 2022

Vyhledávání

Tereza COUFALOVÁ – absolventka 2014

Po ukončení studia pracovala a dosud pracuje, jako sociální pracovnice v Domově pro seniory Jihlava – Lesnov, příspěvková organizace.

1. Zamyslete se, prosím, nad tím, čím bylo pro Vás studium na SVOŠS "jiné"?

Studium na SVOŠS bylo jiné zejména přístupem vyučujících. Ve škole panovala po celé tři roky studia přátelská, až domovská atmosféra. Přece jen je to malá budova, takže jsme se téměř denně potkali všichni se všema. Díky tomu byl i velice dobrý přístup některých vyučujících. Znali nás dobře, věděli alespoň z části, jací jsme. Také v nějakých předmětech velice pečlivá příprava. Nebyli jsme zkrátka „kus masa“, jak to bývá na vysokých školách.


2. V čem zpětně vidíte největší přínos studia na SVOŠS Jihlava?

Největší přínos studia vidím zejména ve velkém podílu praxe ve vyučování. Praxe obsahovala 30% výuky a byla vedena velice dobře.


3. Uveďte, prosím, co pro Vás bylo v rámci studia nejnáročnější?

Nejnáročnější pro mě bylo krátké zkouškové období, kdy bylo možné v jednom týdnu vykonávat třeba i 4 zkoušky. Jak ústní, tak písemné. To na jiných VŠ nelze. I týdenní příprava na jeden předmět je málo, natož se učit ze dne na den. Plus také zapisování na zkoušky písemně ve třídě.

Uložit
Uživatelské nastavení cookies
Na naší stránce používáme cookies, abychom zajistili nejlepší uživatelský komfort. Pokud je zakážete, některé části webu nemusí fungovat správně.
Povolit vše
Zakázat vše
Přečíst si víc
Marketingové
youtube.com
Souhlasím
Zakázat