Poděkování hejtmana

Držitel ceny hejtmana 2020–21 Držitel ceny hejtmana 2019 Poděkování hejtmana 2018 Poděkování hejtmana 2017
pondělí, září 26, 2022

Vyhledávání

Karolína PETRUSKOVÁ – absolventka 2013

Po ukončení studia pracovala a dosud pracuje jako ověřovatel dávek hmotné nouze na Úřadu práce ČR.

1. Zamyslete se, prosím, nad tím, čím bylo pro Vás studium na SVOŠS „jiné“?

Studium na SVOŠS pro mě bylo jiné v tom, že na této škole probíhalo mnohem více praxe, než na jiných školách, například na bakalářském studiu. Dále pro mě bylo jiné v tom, že jsem ve škole trávila mnohem více času, a to především ve II. ročníku, kdy probíhaly projektové skupiny. Také studium bylo jiné tím, že škola je rodinného typu, studenti a učitelé se znali jmény a samotný přístup tomu odpovídal. Cítila jsem se zde dobře.

2. V čem zpětně vidíte největší přínos studia na SVOŠS Jihlava?

Největší přínos studia na SVOŠS Jihlava vidím hlavně v praxi, projektových skupinách, seminářích, a kvalifikovaných učitelích.

3. Uveďte, prosím, co pro Vás bylo v rámci studia nejnáročnější?

Nejnáročnější pro mě byla asi časová náročnost ve II. ročníku, v rámci projektových skupin a závěrečná absolventská práce. Myslím ale, že pro budoucí povolání jsou zkušenosti s projektovou skupinou a zmíněná časová náročnost velmi přínosné. S postupem času mi studium na SVOŠS už tak náročné nepřijde, spíše jsem velmi ráda, že jsem mohla na této škole studovat a naučit se spoustu užitečných věcí.

Uložit
Uživatelské nastavení cookies
Na naší stránce používáme cookies, abychom zajistili nejlepší uživatelský komfort. Pokud je zakážete, některé části webu nemusí fungovat správně.
Povolit vše
Zakázat vše
Přečíst si víc
Marketingové
youtube.com
Souhlasím
Zakázat