Poděkování hejtmana

Držitel ceny hejtmana 2020–21 Držitel ceny hejtmana 2019 Poděkování hejtmana 2018 Poděkování hejtmana 2017
úterý, září 27, 2022

Vyhledávání

Jiří JANEČEK – absolvent 2005

Po ukončení studia pracoval a dosud pracuje v Anglii. Přes různé příležitostné práce po roce začal pracovat v St. Andrew's Healthcare Northampton, psychiatrické nemocnici, jako ošetřovatel.

1. Zamyslete se, prosím, nad tím, čím bylo pro Vás studium na SVOŠS "jiné"?

Denní studium na SVOŠS mohu srovnávat pouze s denním studiem na šestiletém gymnáziu, od absolutoria jsem žádné jiné denní studium neabsolvoval. Pro mě bylo studium jiné v tom ohledu, že jsem se musel bydlet v Jihlavě, daleko od rodinného zázemí. Měl jsem tak moznost si vyzkoušet denní docházku na výuku v kombinaci s ať už dlouhodobou či krátkodobější praxí, čímž se toto studium odlišovalo od mojí předchozí zkušenosti. Jiné bylo studium také díky domácí atmosféře, kterou si z let 2002 – 2005 pamatuji.

2. V čem zpětně vidíte největší přínos studia na SVOŠS Jihlava?

Na studiu bych ocenil především praxi a vstřícný přístup vyučujících a všech zaměstnanců, jistou flexibilitu, přátelskou atmosféru. Praxe se mi ukázala být vcelku hodnotnou, jelikož jsem díky ni zjistil, k čemu tíhnu, a kam dál by se moje pracovní kariera mohla ubírat.


3. Uveďte, prosím, co pro Vás bylo v rámci studia nejnáročnější?

Nejnáročnější pro mě byla absence rodinného zázemí a komfortu s tím spojeného, jelikož jsem studoval v jiném, než rodném městě.

Uložit
Uživatelské nastavení cookies
Na naší stránce používáme cookies, abychom zajistili nejlepší uživatelský komfort. Pokud je zakážete, některé části webu nemusí fungovat správně.
Povolit vše
Zakázat vše
Přečíst si víc
Marketingové
youtube.com
Souhlasím
Zakázat