Poděkování hejtmana

Držitel ceny hejtmana 2020–21 Držitel ceny hejtmana 2019 Poděkování hejtmana 2018 Poděkování hejtmana 2017
úterý, březen 28, 2023

Vyhledávání

Jak nás vidí absolventi

Jak nás vidí absolventi

Vždy za tři roky se dotazujeme absolventů, jak se zpětně dívají na své studium, jak hodnotí svoji přípravu na povolání a jak se uplatnili na trhu práce. Tyto údaje zjišťujeme formou zadaného tématu absolventských prací, které si mohou studenti vybrat.

 

V roce 2017 si vybraly téma absolventské práce Hodnocení SVOŠS Jihlava absolventskými ročníky 2013, 2014, 2015 studentky (dnes již diplomované specialistky)
Denisa Dolejší, DiS.: Hodnocení absolventů SVOŠS Jihlava denního studia
Lenka Chalupová, DiS.: Hodnocení absolventů SVOŠS Jihlava dálkového studia
(obě práce byly úspěšně obhájeny při Absolutoriu v červnu 2017)


Ze vzkazů absolventů denního studia:

"S odstupem času vzpomínám na studium SVOŠS v dobrém, jsem ráda, že jsem si zvolila právě tuto školu. Osobně mi dopomohla k mému nynějšímu zaměstnání. Myslím si, že škola dokáže studenty dostatečně připravit na práci v sociální oblasti. Studium na této škole pro mě bylo přínosem. Zpětně oceňuji individuální přístup ke studentům a množství praxe během studia. Hodně štěstí u absolutoria. Ať se daří“ (absolventka 2014)

"Na této škole je podle mě nejlepší praxe, které je zde opravdu dostatečně. Bavilo mě, že jsem si mohla vyzkoušet práci ve více organizacích a na základě toho si utříbit, jakým skupinám bych se chtěla do budoucna věnovat.“ (absolventka 2013)


Ze vzkazů absolventů dálkového studia:
„…posílám Vám vyplněný dotazník a zpětnou vazbu. Jsem bývalou studentkou dálkového studia SVOŠS. Studium na této škole bylo na velmi vysoké úrovni (nikdo ze studentů nedostal nic zadarmo, což je dobře) a všechny kdo dokázal dokončit úspěšně studium, beru jako profesionály.“

„Já osobně jsem získala obrovský rozhled nejen v sociální sféře, ale i v komunikaci a jednání s lidmi, ať podřízenými (pracuji ve vedoucí pozici), tak i nadřízenými (což je moje ředitelka). Dodnes využívám znalost jazyka, psychologie, práce na PC, MSP, pedagogiky, atd. Mnohokrát už jsem se řídila postupy, které znám právě díky studiu na SVOŠS.“

Uložit
Uživatelské nastavení cookies
Na naší stránce používáme cookies, abychom zajistili nejlepší uživatelský komfort. Pokud je zakážete, některé části webu nemusí fungovat správně.
Povolit vše
Zakázat vše
Přečíst si víc
Marketingové
youtube.com
Souhlasím
Zakázat